TR EN
×
DUYURU
Üniversitemiz ile Kayseri Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Dienni Mobilya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. arasında protokol imzalandı

Üniversitemiz ile Kayseri Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Dienni Mobilya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. arasında 08.06.2023 tarihinde Öğrenci ve Mezun Öğrenci İstihdamını Sağlamaya Yönelik İş Protokolü imzalanmıştır.  Bu protokol kapsamında öğrencilerimize Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde Deinni Mobilya firmasında 3 Ay süre ile çalışma imkanı sağlanacaktır.

Bu sayede öğrencilerimiz Üniversite eğitimlerinin devamı niteliğinde, iş yerinde pratik eğitimlerini alarak deneyim kazanacaklardır. Proje kapsamında katılan tüm öğrencilerimize asgari ( asgari ücret maaş + sgk + servis + yemek ) tüm imkanlar sağlanacak olup projeyi başarıyla tamamlayan öğrencilerimize sürpriz hediyeler ve eğitim hayatları boyunca devam edecek burs imkanı verilecektir.

Proje kapsamında öğrencilerimiz
 • Üretim, Kalite Kontrol, Montaj Paketleme birimlerinde çalışacaklar.
• 3 Vardiyada çalışacak olup istedikleri vardiyayı seçebileceklerdir.
• Program 300 kişilik kontenjanla sınırlıdır.
• Programa sadece teknik bölümler değil, tüm bölümlerden öğrencilerimiz başvurabilir.
• 3 Ay sonunda program tamamlanacaktır, çalışmaya devam etmek isteyen öğrencilerimizin talepleri değerlendirilecek uygun görülmesi halinde kadroya ekleneceklerdir.
• Stajlarını tamamlamak isteyen öğrencilerimiz de programa başvurabilirler.

İlgili projeye dahil olmak isteyen öğrencilerimiz firmaya 0534 277 18 18 telefon numarası üzerinden, ilkisimegitim@dienni.com , insankaynaklari@dienni.com mail adreslerinden veya www.dienni.com web sitesi üzerinde ki başvuru formunu doldurarak başvurularını iletebilirler.

Projeye başvuru son tarihi 16.06.2023 Cuma saat 17.00 a kadardır.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK)