ENG
×
HABERLER
Rektörümüz Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, “Rektörlük Mazbatasını” Aldı

15 Eylül 2022 tarih ve 31954 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 2022/475 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kayseri Üniversitesi Rektörlüğü görevine yeniden atanan Rektörümüz Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa ‘rektörlük mazbatasını’ aldı.

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı’nda düzenlenen mazbata teslim töreninde Rektörümüz Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa’ya “rektörlük mazbatasını” YÖK Başkanımız Prof. Dr. Erol Özvar takdim etti.

YÖK Başkanımız Sayın Prof. Dr. Özvar, Rektörümüz Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa’ya yeniden atandığı görevinde başarılar diledi. 

Rektörümüz Karamustafa ise bu onurlu görevi şahsına yeniden tevdi etmesinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve YÖK Başkanımız Sayın Prof. Dr. Erol Özvar’a teşekkür etti.

Rektörümüz Karamustafa, “Kayseri Üniversitesi’nin gelişmesi ve daha da ileri gitmesi için tüm paydaşlarımız ve mensuplarımızla birlikte var gücümüzle çalışacağız. Mesleki ve teknik yükseköğretimde Kayseri Üniversitesi, Türkiye’nin sayılı üniversiteleri arasında yerini alacaktır” diye konuştu.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK)